Mechanika samochodowa

Dlaczego samochody psują się w najmniej odpowiednim momencie?

Żaden moment nie jest dobry na awarię samochodu, dlatego stworzyliśmy serwis tak by nie tylko naprawiać zepsute części, ale również przewidywać to co się może zepsuć.

Po wyjeździe od nas możesz spokojnie udać się w podróż w najbardziej odległe zakątki świata i nie martwić się o samochód. Zespół Evolution Service, który zajmuje się Twoim autem często zdobywał doświadczenie w autoryzowanej stacji. Wypracowane tam schematy i procedury połączyli z precyzją mniejszego serwisu i pasją do motoryzacji.

Warsztat świadczy wysokiej klasy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej w Warszawie. Zajmujemy się wulkanizacją, geometrią, naprawą układu zawieszenia, układu kierowniczego, a także wszelkimi innymi czynnościami związanymi z mechaniką pojazdową na terenie Warszawy. Wyróżniają nas: profesjonalizm, długoletnie doświadczenie, pasja oraz miłość do tego, co robimy. W naszym zawodzie, jeśli nie interesuje cię to, co robisz, na pewno nie będziesz dobrym fachowcem. Nasi ludzie znają auta od podszewki.

Marka oraz rok produkcji nie mają żadnego znaczenia, ponieważ stale się doszkalamy, by nie wypaść z obiegu. Jeśli w poprzednich warsztatach nie byli w stanie ci pomóc, lub zażądali od ciebie ogromnej sumy pieniędzy za wymyślone przez nich usterki, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Mechanika pojazdowa Hess to przede wszystkim doświadczenie i uczciwość. Warszawa jest silnie przesyconym usługami z zakresu mechaniki pojazdowej rynkiem i dlatego postanowiliśmy wyjść przed szereg tworząc renomę opartą na szacunku do klienta oraz serca do zawodu wynikającego z pasji do motoryzacji. Istniejemy na rynku od wielu lat i możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert usługowych w całej warszawie.

W jej skład wchodzą między innymi: naprawa układów hamulcowych, regeneracja zacisków hamulcowych, naprawa wspomagania kierownicy, naprawa EPS, ABS i ESP, naprawa zawieszenia, naprawa skrzyni biegów, wymiana rozrządu, remont silnika, wymiana sprzęgła, naprawa alternatorów i rozruszników, wszelkiego rodzaju naprawy pogwarancyjne, wymiana olejów i filtrów, a nawet usługi ślusarskie i spawalnicze. Nawet jeśli coś, z czym macie kłopot, nie znalazło się na tej liście, nie oznacza, że się tym nie zajmiemy. Mechanika samochodowa na terenie Warszawy nie ma przed nami tajemnic i podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania, byle tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej lub bezpośrednio podczas konsultacji telefonicznej z jednym z naszych mechaników. Zaufaj nam tak, jak setki klientów przed Tobą, a przekonasz się że mechanika pojazdowa Hess to jedyny słuszny wybór w drodze po powrót twojego auta do stanu użyteczności.

Przewiń do góry
Call Now Button